Instruktorzy zajęć dodatkowych

Język angielski.

Ciocia Ania spotyka się z dziećmi cztery razy w tygodniu.

Jestem magistrem filologii angielskiej o specjalności metodycznej oraz translatorskiej. Moja wiedza metodyczna poparta jest wieloletnią praktyką w nauczaniu języka angielskiego. Od 2006 roku prowadzę kursy języka angielskiego w przedszkolach.

W pracy wykorzystuję wiele metod nauczania, dostosowanych do grupy wiekowej i możliwości dzieci. Między innymi podczas zajęć i w przypadku pozalekcyjnego kontaktu z dzieckiem używam głównie języka angielskiego. Dzięki temu moja metoda łączy w sobie najbardziej skuteczne elementy nauczania, sprawdzone w swojej skuteczności oraz dostosowane do rozwoju małego dziecka. Jest to metoda aktywizująca, pobudzająca wszystkie zmysły, dziecko uczy się naturalnie reagować w obcym języku na sytuacje znane mu z życia codziennego. Wykorzystuję materiały dydaktyczne oferowane przez wiodące wydawnictwa językowe i oświatowe. Moje zaangażowanie przekłada się na wysoki standard nauczania. Dzieci z niecierpliwością oczekują kolejnych zajęć, a ucząc się przez zabawę z łatwością osiągają pożądane umiejętności. Jestem osobą energiczną i pełną nowych pomysłów, które profesjonalnie i z entuzjazmem wprowadzam na zajęciach. Nauczanie języka angielskiego i praca z dziećmi to moja pasja.


Sztuka i zabawa

Ciocia Elżbieta spotyka się z dziećmi dwa razy w miesiącu.

Ukończyłam Edukację początkową z reedukacją oraz Historię sztuki i plastyki na Uniwersytecie Warszawskim.
Jestem osobą ciekawą świata i ludzi. Dalekie podróże za małe pieniądze to wyzwanie, które z pasją od lat realizuję. Kocham się uczyć. To prawie uzależnienie, na które sobie pozwalam, bo wiem, że różnorodność myśli, doświadczeń i umiejętności daje prawdziwy rozwój i wolność. Szanuję swoje marzenia i je realizuję.
Moją pasją jest choreoterapia, odkrywanie tajników mądrości i potencjału ruchu, szczególnie w tańcu. Uwielbiam malować. Oprócz malowania lubię dojrzałe, słodkie owoce, zapach goździków i lawendy, białe kwiaty cebulowe, zwłaszcza białe mieczyki, dobre towarzystwo oraz malarstwo flamandzkie.