Nasze Ciocie

Ciocia Kasia - nauczyciel grupy 3- latków

Ukończyłam studia na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Posiadam wykształcenie kierunkowe - pedagogika przedszkolna z terapią pedagogiczną.
Wciąż dokształcam się oraz wzbogacam swoje umiejętności. Jestem wesołą i kreatywną osobą. Praca z dziećmi daje mi satysfakcję, radość i energię, którą przekazuję swoim przedszkolakom.


Ciocia Paulina - nauczyciel grupy 4-latków

Nauczyciel kontraktowy, absolwentka Uniwersytetu M. Curie-Skłodowskiej w Lublinie - kierunek Pedagogika przedszkolna z Terapią pedagogiczną. Jest w trakcie studiów podyplomowych z pedagogiki M. Montessori.

Interesuje się integracją sensoryczną, folklorem, metodami rozwijającymi umiejętności matematyczne.


Ciocia Bożenka - dyrektotr pedagogiczny i nauczyciel grupy 5-latków

"Najstarsza"stażem Ciocia w placówce, razem z nami jest w przedszkolu od 2000 roku. Jest specjalistką od 6-latków, czyli tzw. zerówek. Pełni również obowiązki dyrektora pedagigocznego przedszkola.

- Dawno temu, nie pamiętam nawet kiedy, ukończyłam Wydział Pedagogiczny na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Edukacja początkowa z reedukacją. Po zdobytym doświadczeniu i wielości kursów dobrnęłam do stopnia nauczyciela mianowanego. Nie lubię "papierologii", toteż wolę spędzać czas z dziećmi niż zdobywać kolejne stopnie. Choć ostatecznie nie mówię - "nie" dalszemu rozwojowi. Lubię ciepłe wieczory i ciepłych ludzi, czasem zanurzam się głęboko w zimnych wodach mazurskich jezior aby podziwiać szczupaki i okonie. Jestem posiadaczką czarnego sierściucha o imieniu Paskud, którego przygarnęłam spod naszego przedszkola. Gotowanie i podróże to to, co lubię.
Jednym słowem - nauczyciel z pasją i charyzmą.


Ciocia Marta - nauczyciel grupy 4-latków

Ukończyłam studia na Wydziale Pedagogicznym Wyższej Szkoły Społeczno- Ekonomicznej w Warszawie. Posiadam wyższe wykształcenie z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz doświadczenie w pracy z dziećmi.
Jestem sympatyczną, energiczną i empatyczną osobą z dużym poczuciem humoru. Prowadzę cykl zajęć dodatkowych "Szkoła eksperymentów".

Uważam, że zadaniem dorosłych jest pielęgnowanie dziecięcej chęci poznawania, gdyż jest ona źródłem późniejszej ciekawości intelektualnej. W związku z tym powinniśmy dbać o to, aby stwarzać im sprzyjające warunki nie tylko do obserwacji ale i podejmowania samodzielnych doświadczeń.
Wykorzystując dążenia dzieci do poznawania otaczającego je świata, zajęcia te rozbudzają ich zainteresowania i pomagają im odkrywać przyjemność, którą czerpią ze zdobywania wiedzy. Rozwijajmy więc potencjalne zdolności naszych dzieci.


Ciocia Agnieszka -nauczyciel grupy 6-latków

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńczo - wychowawcza z plastyką PWSZ w Płocku. Kontynuowałam swą naukę na studiach magisterskich na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego . Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Oligofrenopedagogika.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w przedszkolu pracującym metodą Marii Montessori. Jestem osobą pogodną, otwartą i cierpliwą. Współpraca z najmłodszymi dostarcza mi wiele radości i satysfakcji.


Ciocia Justyna - nauczyciel grupy 3 - latków

Studia licencjackie ukończyłam w Wyższej Szkole Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z logopedią. Studia magisterskie ukończyłam na rodzimej uczelni na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna zintegrowana z logopedią.
Pogłębiając swoją wiedzę i zainteresowania biorę udział w wielu kursach i szkoleniach m. in. takich jak kurs kreatywności, kurs przedsiębiorczości, kurs Nowoczesny Wykładowca.
Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Jestem osobą miłą, uśmiechnięta i energiczną. Staram się, aby czas jaki dzieci spędzają w przedszkolu był dla nich radosny, wyjątkowy, niezapomniany.